Senátní volební obvod č. 72

Senátní volební obvod č. 72

Jak píši ve svém životopisu, pocházím z Ostravy-Poruby. Mám zde trvalé bydliště, a proto i v tomto obvodu kandiduji.

Senátní volební obvod číslo 72 je tvořen městskými obvody a obcemi Ostrava-Poruba, Bobrovníky, Čavisov, Darkovice, Darkovičky, Děhylov, Dobroslavice, Dolní Lhota, Hať, Hlučín, Horní Lhota, Kozmice, Krásné Pole, Ludgeřovice, Markvartovice, Martinov, Plesná, Pustkovec, Svinov, Šilheřovice, Třebovice, Velká Polom a Vřesina u Hlučína.

Volební obvody pro volby do Senátu - mapa

Nové články do vaší emailové schránky

2 Odpovědi

 1. Dotaz. napsal:

  Dobrý den,

  prosím o informaci, jaká jsou Vaše dvě hlavní témata se vztahem k Vašemu volebnímu obvodu a jakým způsobem je budete řešit. Jak jste se taková témata již snažila řešit v minulosti a s jakým úspěchem z pozice angažované občanky ČR.

  Děkuji za odpověď.

  Radek, Ostrava.

  • Pynelopi Cimprichová napsal:

   Dobrý den,

   senátní volební obvody jsou dnes bohužel nesouvisející uměle vytvořené oblasti, která přesahují hranice krajů, a které nemají jeden společný zájem. Jak píši na mých stránkách, senát by měl po vzoru Švýcarska či Německa reprezentovat jednotlivé státy či kraje a vyvažovat jejich zájmy v parlamentu. Takto však náš senát nastaven není. Jako senátorka budu reprezentovat zájmy našeho kraje a prosazovat zavedení tohoto principu.

   Mým dalším tématem je zavádění osvědčených švýcarských principů. Švýcarsko je úspěšné díky tomu, jak má nastaveno politický systém. My ho máme nastaven špatně a tomu odpovídá i naše životní úroveň.

   Obecně budu v politice hájit zdravý rozum a vlastenecké hodnoty.

   Pěkný den
   Pynelopi Cimprichová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..